dewalt_dfm3130400
DEWALT DFM3130400 spanhuls 8mmx130mm Verzinkt (50 st.)
 13,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
pak
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • Spanhuls-8mmx130mm - Verzinkt
Kenmerken
  • Spanhuls voor lichte toepassingen in beton en metselwerk
  • Onderbroken schroefdraad zorgt voor het verwijderen van vuil en vergemakkelijkt de installatie
  • De kraag houdt het te bevestigen materiaal mede op zijn plaats
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Met schroef: Nee
  • Boordiameter: 8 mm
  • Type kop (schroef): Niet van toepassing
  • Met kraag: Nee
  • Toepassing: Algemeen
  • Type plug: Universele plug
  • Lengte (plug): 130 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352966588
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM3130400
Met schroef
Nee
Boordiameter
8 mm
Type kop (schroef)
Niet van toepassing
Met kraag
Nee
Toepassing
Algemeen
Type plug
Universele plug
Lengte (plug)
130 mm
Stuks
50,0
Nl finish
YES
Kopafmetingen
Max. tfix
90,0 mm
Substraat
MASONARY
Lengte
130,0 mm
Boordiameter
8,0 mm